KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12544028
nr 1254 4028
Oidentifierad konstnär. Signerad. Pojke. Olja på pannå, 41x31
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 maj 2019
kl 19:31:38
150 kr
250 kr
350 kr